Prázdniny na Ostrově

Začínají prázdniny a s nimi letní tábory, puťáky a průzkumné výpravy, na kterých každý může sbírat skvělé zážitky. Na tábory a cesty se chystá i redakce Ostrova nápadů, takže o prázdninách budou nové články přibývat jen minimálně.

Přejeme všem čtenářům co nejpěknější prázdninové zážitky. Abychom mohli pro tábornický Ostrov nápadů připravovat ty nejlepší články, rozjedeme se i my na tábory, na cesty po České republice i na nějakou tu dovolenou v zahraničí. Přes léto bude tedy méně článků, než je na našem webu obvyklé.

Dívejte se a vnímejte

Užijte si vlastní tábory, puťáky, cesty i výpravy, a pokud si do batohu přibalíte pár nápadů z našeho Ostrova, budeme jen rádi. V každém případě se však dívejte otevřenýma očima. Vnímejte zajímavosti a tábornické náměty kolem sebe, prohlížejte zblízka květy i celé rostliny a občas si zahrajte pěknou hru. Zkrátka, užijte si léto a čas prázdnin.

Fotografujte a zapisujte

Ať už půjdete kamkoliv, fotografujte a zapisujte si zajímavé věci, které uvidíte. Zápisník v batohu je skvělou příležitostí, jak se později v klidu domova vrátit k poznámkám a prázdniny si připomenout. Ti zvídavější si pak podle zápisníku či fotografií mohou vyhledat podrobnosti o všem, co viděli a zažili.

A podělte se s ostatními o své zážitky

Připravíte pěkný program, postavíte originální táborovou stavbu, povede se vám super hra, vyfotíte zajímavé zvíře, …, nenechávejte si to jen pro sebe!

Pošlete nám krátký (klidně i delší) mail a přiložte pár fotek s komentáři a my z těchto podkladů připravíme článek, který jistě zaujme ostatní čtenáře.

Sdílejte své zkušenosti a využívejte zkušeností ostatních – to by měl být jeden s principů Ostrova nápadů.

Naše reportáže

Ani my nebudeme zahálet. Po prázdninách se pak můžete těšit na další porci tábornických, zálesáckých článků, her i přírodních zajímavostí. Připravujeme i novinku, několik reportáží o stylu táboření z táborů s tradicí zajímavých staveb. Chystáme se totiž několik táborů navštívit a o zkušenosti a dojmy se s vámi nezapomeneme rozdělit.

Ať se vám co nejlíp vydaří prázdninové plány, tábory i cesty a někdy brzy nad novými nápady na našem webu na shledanou,

redakce Ostrova nápadů.

 


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This