Vítejte z prázdnin

Začalo září, měsíc lovu a také měsíc příprav na podzim. Pro Ostrov nápadů to znamená návrat k opětné pravidelné publikaci článků o tábornictví, o přírodě i o zajímavých hrách.

Pro naši redakci byly měsícem lovu ve skutečnosti vlastně oba prázdninové měsíce, protože jsme pro vás navštívili spoustu táborů a přivezli dlouhou řadu tábornických i zálesáckých námětů.

A nejen to, můžete se těšit také na reportáže a kopu fotografií z těch nejzajímavějších táborů jako inspiraci pro přípravu táboření na příští rok. Budeme si všímat především tábornických a zálesáckých nápadů a staveb. Moc se na ty reportáže těšíme. Mezi tím se samozřejmě objeví i tábornické články, zajímavosti o přírodě a pochopitelně také nové původní hry.

Co se týká naší redakce, jak už řečeno, my jsme zkrátka a dobře lovili celé prázdniny. Všechno, co nás zaujalo, chceme zúročit na Ostrově nápadů nejen ve správném měsíci lovu, ale přes celý rok. A co víc, pevně věříme, že jste si vzali k srdci naši výzvu a také jste pořídili pár zajímavých fotek, a že nám je pošlete.

Teď je právě správný čas sednout k mailu a poslat fotky prázdninových zážitků od přírodních přes tábornické a zálesácké až k zajímavým hrám. Opravdu to není složité poslat dvě fotky a popsat svými slovy, co zobrazují. Rádi článek dotvoříme.

Neváhejte a napište nám ještě dnes.

Doufáme, že i vy jste se o prázdninách měli prima, že jste zažili něco zajímavého, a že jste si také dostatečně odpočinuli. Vítejte z prázdnin, a pokud litujete, že už skončily, Ostrov nápadů vám je připomene v mnoha článcích. U nás svítí slunce po celý rok.

Vaše redakce Ostrova nápadů


Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This