Ubytování pro oddíly

Máte s oddílem zálusk vyrazit na vícedenní výpravu a hledáte levné ubytování v chatkách, základnách a občas i ve vlastních stanech? K tomu slouží mapa projektu ubytování.

Nejde o komerční projekt, ale o přehlednou mapu levného ubytování se zaměřením na oddíly a s odkazy na jednotlivé provozovatele. Každý už si podle svého uvážení dojedná konkrétní ubytování.

mapu můžete zvětšit na celou obrazovku pomocí ikony vpravo nahoře

Zdroj: https://kurzzapalovac.cz/blog/ubytovani-pro-oddily-a-spolky-mapa/

Co je zásadní výhodou projektu, to je propojení různých nabídek levného ubytování do jedné mapy s možností zobrazení několika kategorií podle ceny ubytování, případně podle menší kapacity či podle nejasné ceny.

Důležité je, že při hledání ubytování v určitém místě jsou viditelné nabídky (několik dokonce i v zahraničí). Na jedno kliknutí se otevře název, kapacita a pokud je k dispozici, tak i orientační fotografie. Dalším klikem se uživatel dostane už na stránky poskytovatele s podrobnými informacemi o ubytování.

Soustředění všech podkladů byla jistě úctyhodná práce a autor Ondřej Turek – Opičák si nepochybně zaslouží velkou pochvalu. Nyní je otázka dalšího použití. Kapacity i místa ubytování se jistě budou měnit a záleží na tom, jak dalece bude mapa ubytování aktuální do budoucna.

V každém případě je však soustředění nabídek ubytování věc záslužná a záleží i na uživatelích, zda ji pomohou udržovat aktuální.

 


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This