Inspirace na letní tábor

Blíží se letní tábory a na přípravě programu se už většinou pracuje. Přijeď si pro inspiraci na dubnový Víkend Ostrova nápadů.

Účastníš se přípravy tábora a chceš kamarády překvapit neobvyklým programem? Máš chuť vyzkoušet parádní tábornické dovednosti? Pak si přijeď vyzkoušet tradiční i méně tradiční náměty pro táborový program, které budou tématem dubnového víkendu tábornických činností.

Co tě čeká? Připraveno bude například roznícení ohně třením dřev, vytváření a výpal keramiky, výroba funkční zálesácké krabičky z březové kůry, provaz z trávy, který tě unese, dále třeba výroba ozdob k nerozeznání od skutečných šperků z doby bronzové a mnoho dalších neobvyklých činností. Víš například, co je to atl-atl? I o této dávné lovecké zbrani se dozvíš více na unikátním zálesáckém víkendu vedeném zkušenými táborníky.

Přihlaš se na zálesácký a tábornický víkend v malém romantickém sroubku nedaleko Senohrab u Prahy, který na počátek dubna připravuje redakce Ostrova nápadů. Podporujeme rozšíření tábornických činností na letních táborech a jedním z projektů je i tento víkend pro všechny zájemce starší 15 let. Víkend je zdarma, podrobnosti a další informace jsou v článku  Víkend Ostrova nápadů a pro přihlášení stačí ve zmíněném článku kliknout na přihlašovací formulář. Poté pošleme bližší informace.

Srub Ostupánek, kde bude probíhat Víkend Ostrova nápadů

Můžeš přijet i na jeden den, pokud nezbyde volné místo na celý víkend. Sroubek je malý a počet míst je omezen, proto neváhej a ozvi se co nejdřív. Pokud už nebude volná kapacita ubytování, je možné domluvit se na jednodenní návštěvě v sobotu, kdy bude na programu nejvíce ukázek činností. Ale i večer u ohně v krbu je obohacující, takže doporučujeme přihlásit se na celý víkend.

Více najdeš ve zmíněném článku, nebo nám napiš na adresu redakce info@ostrovnapadu.cz

 


Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This