Tři přání pro Ostrov nápadů

Jsou tu Vánoce a s nimi i čas přání a dárků. Po celý rok připravuje Ostrov nápadů tábornické dárky v podobě námětů a nápadů. Je na čase si také něco přát.

Přáli bychom si, abyste i nadále nacházeli na našem webu zajímavé a užitečné nápady pro své oddíly. Za dva roky naší existence se už nastřádalo více než 250  článků na podporu táboření, znalosti přírody a k tomu příslušných her. Bylo by prima, kdyby texty využívalo co nejvíc lidí a oddílů.

Přáli bychom si, aby se tábornictví a zálesáctví na českých i slovenských luzích a hájích dařilo a aby při celoroční činnosti v oddílech i na táborech bylo stále dost nadšených kluků a děvčat. Máme radost, že podle posledních zpráv je o oddíly tohoto typu stále větší a větší zájem.

A konečně do třetice si přejeme zlepšení zpětné vazby k našim článkům. Použili jste námět z některého článku? Máte dobré či špatné zkušenosti? Děláte něco jinak? Napište komentář nebo pošlete mail či fotku přímo do redakce. Rádi články doplníme a přidáme váš pohled. Je známá věc, že výměna zkušeností je prospěšná všem.

Máme radost, že se nám v tomto roce podařilo například zprostředkovat kontakt mezi členy oddílu po mnoha letech, že počet čtenářů našeho webu stále stoupá, nebo že naše redakce spolupracuje na nové tábornické příručce, která se připravuje. Věříme, že se nebudeme nudit ani v příštím roce.

Předání knihy Správnou stopou.
Předání knihy Správnou stopou.

A ještě jeden vánoční dárek dárek. V článku Získej knihu Správnou stopou jsme vyhlásili malou odměnu pro jednoho z autorů, kteří od prázdnin do poloviny prosince 2018 přispěli na stránky Ostrova nápadů námětem nebo článkem. Když uplynula stanovená doba, los vybral Elišku Janáskovou ze skupiny Čtrnáctka, vedoucí turistického oddílu Vpřed.

Eliška nám poslala článek Snový kruh o výrobě indiánského lapače snů. Slib jsme splnili a tento týden jsme Elišce předali autorem podepsanou knihu Vladimíra Rogla Správnou stopou s přáním pěkných Vánoc a v očekávání dalších příspěvků.

Dárek už bydlí v nové knihovně.
Dárek už bydlí v nové knihovně.

Prožijte krásné Vánoce s oddílem i doma v kruhu blízkých. Užijte si Silvestra a my se budeme těšit, že se na Ostrově nápadů sejdeme zase v roce 2019.

Vaše redakce Ostrova nápadů


Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This