Výpravy do přírody

Publikace Jiřího Červinky s názvem Výpravy do přírody obsahuje popisy zálesáckých činností, hry, nápady pro výpravy a náměty na poznávání přírody.  

Knihu Výpravy do přírody vydalo v  roce 2002 nakladatelství Portál. Jsou v ní zaznamenány náměty, hry a přírodní zajímavosti související s činností tábornického oddílu během roku. Na výpravách poznávají členové oddílu Rysů kouzlo tábornického života. Články a náměty z této knihy jsou základem webu Ostrov nápadů (u článků najdete upozornění, pokud jsou z této knihy). Originální ilustrace autora knihy, připojené k článkům, zpracovalo a poskytlo nakladatelství Portál.

V březnu 2017 vychází ve stejném nakladatelství volné pokračování této knihy s názvem Hurá na tábor! Tentokrát se jedná o náměty pro tábory, které v několika případech navazují na články z první knihy. Protože je původní knížka již rozebraná, připravili jsme ve spolupráci s nakladatelstvím v publikaci odkazy a QR kódy, které směřují na články s texty původní knihy (na které články v nové publikaci navazují). Původní texty jsou tak k dispozici pro současné čtenáře, kteří třeba přístup k Výpravám do přírody nemají.


Jeden komentář

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This