Téma Zima

Doba ledová je doba ledová, ten povzdech zní skoro závistivě při zimních teplotách vysoko nad nulou. Ale pokud je zima jak se patří, máme nápady v zásobě.

V tématu Zima najdete odkazy na články o námětech i hrách pro zimní období. Pokud plánujete zimní výpravu, nebo jedete s oddílem na hory, můžete se inspirovat články určenými na sníh a do zimy. Účelem tematického přehledu je rychlý a snadný přístup k článkům, které byste jinak složitě dohledávali jednotlivě podle různých filtrů a klíčových slov.

Přehled tematických článků neslouží jen ve chvíli, kdy máte před sebou konkrétní výpravu nebo akci. S každým tématem souvisí i řada článků, které nejsou určeny k okamžitému použití, ale mohou vyžadovat určitou přípravu nebo speciální období. Proto stojí za to projít si tematické přehledy s předstihem jako podnět k zajímavým činnostem podle tematického zaměření.

V tomto případě jsou připraveny nápady pro rozlehlé sněhové pláně, zamrzlé rybníky, hluboké závěje i opuštěné zimní lesy pokryté huňatou bílou peřinou. Možností ale každým rokem spíše ubývá než přibývá, užijte si je proto co nejvíce.

Eskymácká honička
Eskymácká honička

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This