Vystřihovánka týpí

Zkraťte si čekání na léto a postavte si jednoduchou vystřihovánkou indiánského týpí. Slepíte ji za pár minut a může se stát hezkou dekorací ve vaší klubovně. A pokud dovnitř umístíte čajovou svíčku, vypadá to opravdu hezky.

Také už se těšíte na letní tábor, ale za okny je stále sníh a zima? Zkraťte si čekání s touto jednoduchou vystřihovánkou a postavte si indiánský tábor přímo doma na stole.

Vystřihovánka týpí se svíčkou uvnitř.

Stáhněte si tento PDF dokument a vytiskněte ho na běžný kancelářský papír.

Poté už budete potřebovat pouze nůžky a lepidlo (třeba Herkules). Ještě před vystřižením můžete týpí nabarvit např. vodovými barvami (po slepení to také jde, ale je to o dost těžší). Návod na slepení je uveden přímo na vystřihovánce.

A moc pěkně působí, pokud do týpí vložíte čajovou svíčku. Jen pozor, ať vám od ohně nechytne.

Kreativitě se meze nekladou. Špejle místo tyčí můžete jen vložit a svázat, nebo také vlepit. Kdo je detailista, může přidat i chlopňové šňůry. Vystřihovánku můžete také použít jako zkušební model před nabarvením plátna skutečného týpí.

 

Náhled vystřihovánky, stáhněte si ale výše odkazované PDF.

Vystřihovánku připravila Terka Danielisová ze Skupiny Čtrnáctka. A kromě týpí také pracuje na větší vystřihovánce stanů na podsadách, hangárů a dalších táborových staveb. Takže se máme na co těšit 🙂

Pokud máte rádi vystřihovánky, přečtěte si článek o vystřihovánkách od Canonu

 

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Share This