Vystřihovánka týpí

Zkraťte si čekání na léto a postavte si jednoduchou vystřihovánkou indiánského týpí. Slepíte ji za pár minut a může se stát hezkou dekorací ve vaší klubovně. A pokud dovnitř umístíte čajovou svíčku, vypadá to opravdu hezky.

Také už se těšíte na letní tábor, ale za okny je stále sníh a zima? Zkraťte si čekání s touto jednoduchou vystřihovánkou a postavte si indiánský tábor přímo doma na stole.

Vystřihovánka týpí se svíčkou uvnitř.

Stáhněte si tento PDF dokument a vytiskněte ho na běžný kancelářský papír.

Poté už budete potřebovat pouze nůžky a lepidlo (třeba Herkules). Ještě před vystřižením můžete týpí nabarvit např. vodovými barvami (po slepení to také jde, ale je to o dost těžší). Návod na slepení je uveden přímo na vystřihovánce.

A moc pěkně působí, pokud do týpí vložíte čajovou svíčku. Jen pozor, ať vám od ohně nechytne.

Kreativitě se meze nekladou. Špejle místo tyčí můžete jen vložit a svázat, nebo také vlepit. Kdo je detailista, může přidat i chlopňové šňůry. Vystřihovánku můžete také použít jako zkušební model před nabarvením plátna skutečného týpí.

 

Náhled vystřihovánky, stáhněte si ale výše odkazované PDF.

Vystřihovánku připravila Terka Danielisová ze Skupiny Čtrnáctka

 

 

Téma Covid

Sdílíme náměty na činnosti nejen pro turistické oddíly, které jsou vhodné pro nouzový program během pandemie Covid. V této době není možné chodit na schůzky, není možné jezdit na výpravy, co tedy můžeme s dětmi dělat? Máte čím přispět? Napište nám!

  • Zobrazit člálnky a hry na téma Covid

  • Co je to téma?. Některé články a hry propojujeme do tematických celků - témat. Tato témata mohou být inspirací a pomohou vám sestavit pestrý program (na schůzku, výpravu, …) celkově zaměřený na zvolené téma.
    Vybíráme z tématu Covid

    Přidat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Share This