Vystřihovánka tábora

Vystřihovánka tábora může zpříjemnit dobu čekání na konec nouzového stavu. Jednoduchou vystřihovánku dokáže zvládnout každý podle fotografie hotového tábora za pomoci tiskárny, nůžek a lepidla.

Před časem jsme zveřejnili vystřihovánku týpí, nyní připojujeme pro táborníky další jednoduchou vystřihovánku. Můžete si vyrobit malý táborový kruh s táborovým zázemím. Návod není potřeba, vše napoví fotografie hotové vystřihovánky.

Stáhněte si vystřihovánku (PDF dokument) a vytiskněte ji na běžný kancelářský papír. Můžete si vybrat již obarvený model, nebo černobílou variantu, kterou si obarvíte sami.

Poté už budete potřebovat pouze nůžky a lepidlo (třeba Herkules). Jednotlivé části vystřihovánky slepte postupně a nakonec nalepte na připravenou podkladovou desku z papíru nebo překližky, kterou můžete nabarvit podle vlastní fantazie.

Náhled vystřihovánky (pro tisk použijte PDF verzi výše)

Táborové doplňky jistě zvládnete vyrobit sami podle vlastních zkušeností nebo fantazie. Vystřihovánku týpí můžete vylepšit špejlemi podle zmíněné vystřihovánky (ale konstrukce není stejná). Stejně tak je možné změnit uspořádání tábora podle vlastního skutečného tábora. Přejeme pěkné zážitky a věříme, že letošní tábory se budou moci přece jen uskutečnit nejen v podobě vystřihovánky, ale i ve skutečnosti.

Vystřihovánku připravila Terka Danielisová ze Skupiny Čtrnáctka.

Téma Covid

Sdílíme náměty na činnosti nejen pro turistické oddíly, které jsou vhodné pro nouzový program během pandemie Covid. V této době není možné chodit na schůzky, není možné jezdit na výpravy, co tedy můžeme s dětmi dělat? Máte čím přispět? Napište nám!

  • Zobrazit člálnky a hry na téma Covid

  • Co je to téma?. Některé články a hry propojujeme do tematických celků - témat. Tato témata mohou být inspirací a pomohou vám sestavit pestrý program (na schůzku, výpravu, …) celkově zaměřený na zvolené téma.
    Vybíráme z tématu Covid

    Přidat komentář

    Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

    Share This